Nasze produkty

Nasze produkty kierujemy przede wszystkim do specjalistów zajmujących się edukacją, a docelowo do osób uczących się – zarówno zdobywających formalne wykształcenie jak i wymagających rozwijania społecznych umiejętności (np. młodzież przebywająca w placówkach).

Posiadamy nowoczesne produkty przeznaczone do edukacji w zakresie budowania świadomych postaw rodzicielskich, edukacji do życia w rodzinie, ale także produkty specjalistyczne przeznaczone dla osób przygotowujących się do pracy pielęgniarki czy opiekuna osób starszych.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się materiały dydaktyczne przydatne na lekcjach biologii czy do kształcenia przyszłych specjalistów weterynarii oraz botaniki.

Symulatory niemowląt

Symulatory i modele niemowląt Realityworks umożliwiają przeżywanie i doświadczanie roli rodzica i opiekuna, przygotowując jednocześnie do odpowiedzialnego podejścia do rodzicielstwa.

Nauka anatomii

Nasze modele anatomiczne stanowią doskonałe uzupełnienie każdego programu edukacyjnego dotyczącego wewnętrznych i zewnętrznych struktur ludzkiego ciała.

Szkolenie pielęgniarek

Specjalistyczne narzędzia dla osób uczących się pielęgniarstwa umożliwiają tworzenie interesujących scenariuszy zajęć w klasie i w laboratorium.

Geriatria

Jak zrozumieć potrzeby pacjenta? Najwięcej dowiemy się, jeśli będziemy mogli choć przez chwilę znaleźć się w jego skórze. Taką szansę dla osób, które planują pracę z osobami starszymi stwarza specjalny symulator geriatryczny.

Nauka o zwierzętach

Jak wprowadzić uczniów do świata zwierząt? Linia interaktywnych produktów i modeli zwierząt umożliwia prowadzenie interesujących lekcji na temat ich budowy oraz życia.

Nauka o roślinach

Produkty Realityworks wprowadzają do świata roślin. Uczą je rozpoznawać, pomagają zrozumieć ich budowę oraz życie.