Szkolenie pielęgniarek

Nasze produkty pomagają właściwie szkolić przyszłe pielęgniarki i pielęgniarzy. Wśród nich znajdą Państwo specjalne symulatory umożliwiające przeprowadzenie treningu pielęgniarskiego zarówno w klasie jak i laboratorium.

Nasze produkty pozwalają rozwijać umiejętności pielęgnacji i podstawowej opieki, umożliwiają prowadzenie zajęć z zakresu mierzenia ciśnienia, wykonywania zastrzyków, ale także wprowadzania cewników czy pielęgnacji odleżyn. Dzięki nim lekcje są nie tylko prezentacją wiedzy, ale pozwalają na kształtowanie praktycznych umiejętności.

 

 

01

Pomiar ciśnienia

Symulator pozwala na badanie ciśnienia krwi. Jest jedynym w swoim rodzaju narzędziem szkoleniowym, które pozwala na zapoznanie się z właściwymi technikami pracy. Rozróżnia dźwięki ciśnienia krwi i fazy Korotkoffa.  Programowanie narzędzia pozwala na tworzenie różnorodnych scenariuszy i wyników.

Film instruktażowy 

02

Manekin geriatryczny 

Specjalny manekin umożliwiający naukę pielęgnacji nad osobą starszą i zależną. Pozwala nabyć podstawowe umiejętności z zakresu prawidłowego karmienia, mycia, ale również kolostomii. Manekin umożliwia rozwijanie 15 funkcji pielęgnacyjnych, w tym: mycia włosów i twarzy, karmienia doustnego i donosowego oraz odsysania, dbania o trądzik i czyszczenie skóry, pielęgnacji jamy ustnej i mycia zębów, robienia zastrzyków, wprowadzania cewnika, opieki i oceny odleżyn, przenoszenia i pozycjonowania pacjenta, prowadzenia podstawowych ćwiczeń ruchowych.

03

Urazy ciśnieniowe

Symulator leczenia urazów ciśnieniowych. Przedstawia 4 rodzaje uszkodzeń tkanek ciała spowodowanych zmianami ciśnienia lub jego działaniem na tkanki. Modele urazów są giętkie i realistyczne. Można je umieścić na skórze człowieka lub manekina.

Film instruktażowy

04

Pielęgnacja skóry 

Zestaw pozwala na prowadzenie treningu w zakresie pielęgnacji skóry osób starszych. Składa się z 9 realistycznych modeli prezentujących typowe geriatryczne schorzenia – półpasiec, zmiany łagodne i nowotworowe, siniaki, oparzenie, przerzedzona skóra, plamy starcze, wyprysk, suchość skóry.

Modele mogą być przyczepione do skóry ludzkiej lub manekina. Są zbudowany w sposób umożliwiający obserwację budowy tkanki i właściwą pielęgnację.

Film instruktażowy

05

Szczepienia

Specjalne podkładki iniekcyjne umożliwiają naukę bezpiecznego i wygodnego podawanie szczepionek w zastrzykach. W ofercie znajdują się dwa modele podkładek.

Mała podkładka do iniekcji ma giętką, przypominającą skórę powierzchnię i plastikowy grzbiet ochronny. Regulowany pasek na rzepy sprawia, że można ją przyczepić do ręki. Nie jest przeznaczona do stosowania z płynem.

Duża podkładka ma realistyczny kształt, który dzieli się na trzy warstwy: skórę, tkankę podskórną i mięśnie.

06

Zastrzyki domięśniowe

Symulator umożliwia prowadzenie nauki wykonywania zastrzyków domięśniowych. Składa się z dwóch części – jedna prezentuje prawdziwą budowę skóry i mięśni, druga jest przezroczysta. Symulator jest interaktywny i prezentuje czy zastrzyk został przeprowadzony prawidłowo.

Film instruktażowy

07

Zastrzyki w ramię

Symulator umożliwia naukę przeprowadzania zastrzyków domięśniowych w okolice ramienia. Jest interaktywny i przekazuje informację na temat prawidłowej lokalizacji i techniki. Po podaniu zastrzyku światła natychmiast informują czy lokalizacja i głębokość wstrzyknięcia są prawidłowe.

Film instruktażowy 

08

Ramiona treningowe

Specjalne modele pozwalają doskonalenie technik robienia zastrzyków.

Ramię do zastrzyków domięśniowych umożliwia wykonywanie podstawowych zastrzyków domięśniowych i procedur żylnych. Posiada realistyczną penetrację żył i retrospekcję krwi.

IV ramię treningowe umożliwia ćwiczenie podstawowych procedur dożylnego podawania leków.

Nakłuwanie tętnicy umożliwia naukę nakłucia tętnic i wykonywania wstrzyknięcia domięśniowego.

09

Cewnikowanie

Modele do nauki cewnikowania są dostępne w trzech opcjach. Każda z nich umożliwia przeprowadzenie procedury i nabywanie umiejętności prawidłowej opieki nad pacjentem. W ofercie są zarówno żeńskie jak i męskie modele odzwierciedlające realistyczną budowę.

Film instruktażowy