W tym roku w związku z międzynarodową kampanią 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży koordynowaną w Polsce przez Fundację po DRUGIE przygotowaliśmy specjalną ofertę dla placówek i organizacji uczestniczących w kampanii. Jest nią…

Mobilna wypożyczalnia lalek !!!

Organizacje i instytucje uczestniczące w działaniu mogą wypożyczyć od nas specjalne lalki służące do działań edukacyjnych i profilaktycznych na preferencyjnych warunkach. W ofercie są dostępne trzy symulatory:

lalka z syndromem FAS
lalka uzależniona od narkotyków
lalka z syndromem dziecka potrząsanego

Lalki można wypożyczyć na 2 dni robocze + 2 dni wysyłki w następujących pakietach i cenach:

3 symulatory z dodatkowym zestawem okularów umożliwiających widzenie świata oczyma osoby znajdującej się pod wypływem alkoholu i narkotyków (3 komplety o różnych natężeniach) – koszt 400 zł

oraz każdy symulator osobno w cenie 150 zł

Do sprzętu zostanie załączona specjalna informacja o tym, jak korzystać z niego w czasie zajęć profilaktycznych z dziećmi i młodzieżą.

Oferta jest ważna do końca grudnia 2018 roku.

Ty również możesz dołączyć do kampanii 19 dni przeciwko przemocy! 

Co roku przez 19 pierwszych dni listopada Fundacja po DRUGIE we współpracy z innymi organizacjami, instytucjami, placówkami pracującymi z dziećmi i młodzieżą bierze udział w światowej kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Kampania rozgrywa się na wszystkich kontynentach, we wszystkich krajach świata. Na początku listopada mówimy o prawach dziecka, godności, szacunku, bezpieczeństwie, wolności. Przypominamy i uczymy się tych wartościach, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i dobrego życia.

Autorem światowej kampanii jest Women’s World Summit Foundation i co roku zaprasza do współpracy wszystkich tych, którzy chcą by świat dzieci i młodzieży był wolny od przemocy.

Szczegółowe informacje dotyczące kampanii organizowanej w 2018 roku znajdują się TUTAJ.